Расписание работы кружков и секций

Печать

УЗГОДНЕНА

Старшыня прафкама работнікаў

_________У.У.Жыгала

ЗАЦВЯРЖДАЮ

Дырэктар Гродзенскага ДПЛ

будаўнікоў № 1

______________А.І.Жалезняковіч

 

Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах

Гродзенскага ДПЛ будаўнікоў № 1 на 2019/2020 навучальны год

 

 

 

 

Найменне аб’яднання па інтарэсах

 

Кіраўнік

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Нядзеля

Футбол

Разумовіч

Юзэф Францішкавіч

15.50-18.05

(спарт. зала)

 

15.50-17.20

 (спарт. зала)

 15.50-18.05

 (спарт. зала)

 

СММ*

4-ая субота

 

Валейбол

Гудойць

Віталь

Іванавіч

 

15.50-18.05

(спарт. зала)

 

15.50-18.05

(спарт. зала)

 

СММ*

4-ая субота

16.00-19.10

(спарт. зала)

АФП (ліцэй)

       Фешчанка

 Віктар

 Віктаравіч

 

15.50 – 18.05

(трэн. зала

ліцэя)

15.50 – 18.05

(трэн. зала ліцэя)

15.50 – 18.05

(трэн. зала ліцэя)

 

СММ*

4-ая субота

 

АФП (інтэрнат)

Казушчык

Барыс

Віктаравіч

17.30-19.45

(трэн. зал інтэр.)

 

18.30-20.45

(трэн. зал інтэр.)

 

 

СММ*

4-ая субота

16.00-19.10

(трэн. зал інтэр.)

Студыя

сучаснай харэаграфіі

 

Казлоўскі Максім Сяргеевіч

17.00-19.35

(акт. зала)

 

17.00-19.35

(акт. зала/ спарт.зала)

 

17.00-19.35

(акт. зала)

12.00-14.35

(акт. зала)

 

 

Гурток аматараў эстраднага майстэрства

 

Сяргеяў Уладзімір Аляксандравіч

 

15.50-17.30

(I група)

17.40-19.25

(II група)

(акт. зала)

 

15.50-17.30

(I група)

17.40-19.25

(II група)

(акт. зала)

15.50-17.30

(I група)

17.40-19.25

(II група)

(акт. зала)

15.50-17.30

(I група)

17.40-19.25

(II група)

(акт. зала)

15.50-17.30

(I група)

17.40-19.25

(II група)

(акт. зала)

 

 

Майстэрня “Кулінарны калейдаскоп”

 

Пузевіч

Юлія

Вячаславаўна

15.50-17.55

(I група)

18.00-20.05

(II група)

(кухня 5 пав. інтэрната)

15.50-17.55

(I група)

18.00-20.05

(II група)

(кухня 5 пав. інтэрната)

15.50-17.55

(I група)

18.00-20.05

(II група)

(кухня 5 пав. інтэрната)

15.50-17.55

(I група)

18.00-20.05

(II група)

(кухня 5 пав. інтэрната)

 

 

 

Гурток тэхнічнай творчасці “Зваршчык”

Пусташыла

Анаталоій Якаўлевіч

16.50-19.25

(майстэрня зварачных работ № 1)

 

 

16.50-19.25

(майстэрня зварачных работ № 1)

 

 

 

Гурток тэхнічнай творчасці “Металадызайн”

Сямашка

Іван

Яўгенавіч

16.50-19.25

(майстэрня зварачных работ № 2)

 

 

16.50-19.25

(майстэрня зварачных работ № 2)

 

 

 

СММ* - спартыўна-масавыя мерапрыемтсвы

         

          Намеснік дырэктара па ВВР                                                                                               М.В. Афоніна

          

          Старшы майстар                                                                                                                  А.М. Мазалёў

 

          Кіраўнік фізвыхавання                                                                                                        С.М.Паграбнёў